Aleyna Tours

O nas...

Niewiele jest firm turystycznych, w których nie pracowałyśmy. Dzięki tym doświadczeniom wiemy co jest najlepsze i czego unikać!⁣⁣

W 2020 roku, po wielu latach pracy w turystyce wzięłyśmy sobie do serca te słowa: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu” (Konfucjusz).
 
Tak powstało Aleyna Tours Twoje Biuro Podróży!

⁣⁣Od początku naszym celem było połączenie jakości naszych wycieczek, szczerości wobec naszych Klientów i pasji do tego co robimy. I nieskromnie trzeba przyznać – to nam się udało i udaje każdego dnia, podczas niezliczonych wycieczek z setkami zadowolonych klientów.

Ewa Sarkin

Licencjonowany pilot wycieczek

Z Turcją związana od 2008 roku, pasjonatka podróży, gaduła, fanka książek Orhana Pamuka, Jerzego S. Łątki (o Turcji rzecz jasna), tureckiej muzyki, çayu (herbaty), kebaba Beyti Sarma i Çiğ köfte.

Jej miejsca w Turcji to Kapadocja, Stambuł i Çeşme. ⁣⁣ Kocha wszystkie koty. Prywatnie posiadaczka jednego. 🙂

Ulubione wycieczki to Dalyan i Efez.

Iwona Lisak

Licencjonowany pilot wycieczek

Z Turcją związana od 2006 roku, prywatnie mama 12-letniej Aleyny (wiadomo skąd nazwa biura😉), wielbicielka Cesarza Hadriana ⁣⁣ i Aleksandra Wielkiego.

Nie odmawia zupy ezogelin i szklaneczki çayu. Ulubione miejsce w Turcji to Alaçatı, Patara. Choć najlepiej wypoczywa w domu w Marmaris. ⁣⁣ Absolutna Mistrzyni wypieków! ⁣⁣Niekwestiowana królowa Pamukkale - to Jej ulubiona wycieczka.

Zapraszamy na nasze wycieczki. Pora zwiedzić Turcję Egejską z najlepszymi!